Tygodnik Podlaski nr 222 (391)

Tygodnik Podlaski nr 222 (391)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

ROŚNIE BIURO GITD 1.06.2018

ROŚNIE BIURO GITD

Do końca 2018 roku w bialskim biurze Głównej Inspekcji Transportu Drogowego będzie pracować 120 osób. Dodatkowo, specjalnie z myślą o pracujących tu rodzicach, w siedzibie biura utworzono pokój matki z dzieckiem.

Z okazji Dnia Matki dobre wiadomości przekazał pracownikom bialskiej siedziby biura GITD Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego. Do końca 2018 roku będzie pracować tutaj 120 osób. Dodatkowo, specjalnie z myślą o pracujących rodzicach, w siedzibie biura utworzono pokój matki z dzieckiem.

– Przy tej okazji pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom bialskiego biura, bo to oni sprawili, że skuteczne funkcjonowanie przyniosło efekt w postaci dodatkowych miejsc pracy. Udowodniliśmy w ten sposób, że w Białej Podlaskiej można stworzyć oddział ważnej, centralnej instytucji – powiedział prezydent Dariusz Stefaniuk. Otwarcie we wrześniu 2017 r biura GITD w Białej Podlaskiej, którego wielkim orędownikiem był senator Grzegorz Bierecki, to jeden z elementów przyjętego przez rząd programu aktywizacji Polski Wschodniej, a jego celem jest wyrównanie szans wszystkich mieszkańców w dostępie do usług publicznych i rynku pracy. O tym zaś, jak wielki głód pracy panuje w Białej Podlaskiej najlepiej świadczy fakt, że w pierwszym naborze o jedno z 20 miejsc pracy ubiegało się ponad 30 osób.

We wrześniu ub. roku Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, senator Rzeczypospolitej Polskiej Grzegorz Bierecki i prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk otrzymali list od prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, w którym wyraża im podziękowanie za utworzenie nowego wydziału Biura Elektronicznego Poboru Opłat Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białej Podlaskiej.

W związku z rozwojem bialskiego biura elektronicznego poboru opłat Głównej Inspekcji Transportu Drogowego w Białej Podlaskiej prezydent Dariusz Stefaniuk oraz GITD zapraszają osoby zainteresowane podjęciem pracy na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 5 czerwca o godz. 16 w sali 238 Urzędu Miasta.

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.