Tygodnik Podlaski nr 217 (386)

Tygodnik Podlaski nr 217 (386)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

PODWÓJNE ŚWIĘTO NA TERESPOLSKICH KORTACH 28.09.2018

PODWÓJNE ŚWIĘTO NA TERESPOLSKICH KORTACH

Na korcie miejskim odbyło się uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy na kamiennym głazie, upamiętniającej 100. rocznicę Niepodległości Polski i 40-lecie istnienia kortu w Terespolu.

Uroczystego odsłonięcia tablicy dokonali: burmistrz Jacek Danieluk, Anna Pietrusik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Piotr Szyszkowski. Następnie rozegrano I Regionalny Turniej Tenisa Mężczyzn w grze podwójnej, w którym wzięło udział 6 par reprezentujących Białą Podlaską, Międzyrzec, Radzyń, Wisznice, Łosice i Terespol.

Zespoły były podzielone na dwie grupy w których rozgrywały mecze systemem «każdy z każdym». W wielkim finale zmierzyła się najbardziej doświadczona para: Mirosław Wieliczuk z Białej Podlaskiej oraz Piotr Szyszkowski z Terespola z zawodnikami z Łosic – Jackiem Flisem i Markiem Kujko. Faworyci Mirosław Wieliczuk i Piotr Szyszkowski zdeklasowali przeciwników wynikiem 6:1; 6:0. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsze dwie pary również okazałe puchary, które wręczył Krzysztof Tarasiuk, nestor terespolskiego tenisa.

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.