Tygodnik Podlaski nr 251 (420)

Tygodnik Podlaski nr 251 (420)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Wydarzenia 

To już pewne. Zwycięstwo PiS w wyborach. Bierecki znokautował Sosnowskiego
Południowe Podlasie

To już pewne. Zwycięstwo PiS w wyborach. Bierecki znokautował Sosnowskiego 15.10.2019

To był prawdziwy wyborczy nokaut - senator Grzegorz Bierecki z PiS pokonał swojego kontrkandydata Sławomira Sosnowskiego wspieranego przez całą zjednoczoną opozycję z blisko 20 proc. przewagą. 68 666 - aż tylu mieszkańców naszego okręgu osób zaufało kandydatowi PiS. 

czytaj więcej

 
 Taśma prawdy Sosnowskiego! Co PSL chce zrobić z Via Carpatia?
Południowe Podlasie

Taśma prawdy Sosnowskiego! Co PSL chce zrobić z Via Carpatia? 11.10.2019

– Trasy Via Carpatia i Via Baltica są niezbędne dla rozwoju Polski Wschodniej – mówił prezydent Andrzej Duda podczas swojego przemówienia otwierającego niedawny Kongres 590. To, co jest oczywiste dla głowy państwa i każdego, kto dobrze życzy naszemu regionowi – wcale takie nie jest dla Sławomira Sosnowskiego. Dotarliśmy do nagrań, z których jasno wynika, co eks-marszałek sądzi o Via Carpatii. Jego słowa po prostu szokują – nawet biorąc pod uwagę formację, z jakiej się wywodzi!

czytaj więcej

 
Ważna informacja dla studentów. Chodzi o pieniądze
Biała Podlaska

Ważna informacja dla studentów. Chodzi o pieniądze 8.10.2019

Do końca października studenci pobierający rentę rodzinną powinni przynieść do ZUS zaświadczenie z uczelni. To warunek dalszej wypłaty renty.

czytaj więcej

 
Tego można się było spodziewać. LItwiniuk zafundował nam wstyd na całą Polskę
Biała Podlaska

Tego można się było spodziewać. LItwiniuk zafundował nam wstyd na całą Polskę 7.10.2019 autor: PF

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk miesiącami lekceważył prośby szefów Głównej Inspekcji Transportu Drogowego, by wreszcie wyremontował wynajmowany przez tę instytucję budynek. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, że GITD ściągnęli do Białej Podlaskiej politycy PiS, którym gratulował z tej okazji sam Jarosław Kaczyński.

 

czytaj więcej

 
GAZETA POLSKA: Tajemnicze interesy familii Haidarów
Biała Podlaska

GAZETA POLSKA: Tajemnicze interesy familii Haidarów 4.10.2019

Ciekawą i niemal nieznaną w Białej Podlaskiej twarz Riada Haidara przedstawia najnowsze wydanie tygodnika „Gazeta Polska”. W obszernym artykule opisana została biznesowa działalność lekarza z Białej Podlaskiej i jego synów. Czegóż tam nie ma!

czytaj więcej

 
U Sosnowskiego jak na Titanicu. TVP pokazuję smutną i gorzką prawdę o rządach PSL w województwie lubelskim
Południowe Podlasie

U Sosnowskiego jak na Titanicu. TVP pokazuję smutną i gorzką prawdę o rządach PSL w województwie lubelskim 3.10.2019

Gigantyczne zadłużenie, brak potrzebnych inwestycji i zupełnie niepotrzebne, potężne wydatki – taki obraz województwa lubelskiego za rządów marszałka Sławomira Sosnowskiego (PSL) przedstawiają dziennikarze TVP Lublin.


czytaj więcej

 
Haidar składa pozew, Sosnowski donosi do PKW. A my nie damy się uciszyć!
Biała Podlaska

Haidar składa pozew, Sosnowski donosi do PKW. A my nie damy się uciszyć! 1.10.2019 autor: Piotr Filipczyk

Riad Haidar się wściekł, bo zacytowaliśmy w Tygodniku Podlaskim jego słowa z występu w RMF FM, gdzie raczył stwierdzić, że popiera legalizację związków partnerskich i adopcję dzieci przez pary homoseksualistów. Kandydat KO grozi nam teraz procesem. Obrażony jest także Sławomir Sosnowski – jemu z kolei nie podoba się m.in. umieszczenie w TP zdjęcia, na którym stoi razem z Haidarem. Panowie, trochę powagi. Czy my Was zmusiliśmy do chodzenia po radiach? Czy nie wiecie, co mówicie? Czy to my kazaliśmy Wam pozować do wspólnych zdjęć? A może to w redakcji Tygodnika Podlaskiego narodził się plan, żebyście się nawzajem popierali, mimo że podobno macie tak różne poglądy?

czytaj więcej

 
 Oto plan opozycji: nasze dzieci dla homoseksualistów!
Południowe Podlasie

Oto plan opozycji: nasze dzieci dla homoseksualistów! 1.10.2019 autor: Piotr Filipczyk

Gigantyczna burza po wywiadzie, jakiego udzielił radiu RMF FM Riad Haidar. „Jedynka” Koalicji Obywatelskiej do Sejmu i ojciec chrzestny anty-PiSu na Południowym Podlasiu powiedział, że trzeba ograniczyć program 500 plus. Opowiedział się także za „małżeństwami” homoseksualistów i możliwością adopcji dzieci przez takie pary.

czytaj więcej