Tygodnik Podlaski nr 222 (391)

Tygodnik Podlaski nr 222 (391)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Szukaj: inne 

Wzruszająca historia chorego chłopca, który pokochał Jezusa
Świat

Wzruszająca historia chorego chłopca, który pokochał Jezusa (Kultura i Historia) 21.03.2019

Dziewięcioletni Manuel odszedł do nieba w 2010 roku po długiej walce z nowotworem. Zostawił po sobie wyjątkowy testament – świadectwo, przejmujące niezwykłością i zażyłością relacji z jego największym przyjacielem – Jezusem. Swoim krótkim życiem pokazał jak żywa i prosta może być więź z Bogiem i jak bardzo w codzienności można doświadczać Bożej obecności.

czytaj więcej

 
Konkurs filmowy - „Bohemian Rhapsody”

Konkurs filmowy - „Bohemian Rhapsody” (Konkursy) 1.03.2019

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie jednej z dwóch pojedynczych wejściówek do Kina Merkury na film „Bohemian Rhapsody” wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie dotyczące tego filmu...

czytaj więcej

 
Nad błękitnym okiem Syberii
RADZYŃ PODLASKI

Nad błękitnym okiem Syberii (Kultura i Historia) 22.02.2019

Monika Radzikowska, autorka książki „Bajkał tam i z powrotem” z mieszkańcami Radzynia spotkała się dwukrotnie. Przed południem – z okazji ferii – przeprowadziła dla najmłodszych warsztaty podróżnicze „Zrozumieć świat”, a wieczorem opowiedziała dorosłym o „syberyjskim morzu” – Bajkale.

czytaj więcej

 
Kobiety gospodarne i wyjątkowe
ROSKOSZ

Kobiety gospodarne i wyjątkowe (Wydarzenia) 22.02.2019

W ramach regionalnych konsultacji „Niezależność i Rozwój Kół Gospodyń Wiejskich bez obowiązków i obaw” z członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich spotkała się w ECKiW OHP w Roskoszy Andżelika Możdżanowska, wiceminister inwestycji i rozwoju.

czytaj więcej

 
Bieg pamięci żołnierzy wyklętych

Bieg pamięci żołnierzy wyklętych (Wydarzenia) 18.02.2019

W niedzielę 3 marca w Białej Podlaskiej, Radzyniu, Parczewie, Międzyrzecu, Terespolu, Wisznicach, Konstantynowie i Kodniu odbędą się biegi Tropem Wilczym, upamiętniające Żołnierzy Wyklętych. Trwają zapisy.

czytaj więcej

 
Konkurs filmowy - „Jak wytresować smoka 3”

Konkurs filmowy - „Jak wytresować smoka 3” (Konkursy) 15.02.2019

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie jednej z dwóch pojedynczych wejściówek do Kina Merkury na film „Jak wytresować smoka 3” wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie dotyczące tego filmu...

czytaj więcej

 
Nie trzeba jechać w góry
WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Nie trzeba jechać w góry (Rozrywka i zdrowie) 8.02.2019

Wreszcie ferie! Aby poszusować na nartach nie trzeba jechać w góry. W woj. lubelskim – poza całorocznym międzyrzeckim stokiem – działa 8 stacji narciarskich. Wszędzie śniegu jest pod dostatkiem.

czytaj więcej

 
Miasto wygrało proces
RADZYŃ PODLASKI

Miasto wygrało proces (Wydarzenia) 8.02.2019

Radzyń Podlaski wygrał sprawę o uznanie wniosku o dotację na rewitalizacje Pałacu Potockich. Teraz wniosek zostanie rozpatrzony ponownie.

czytaj więcej