Tygodnik Podlaski nr 284 (453)

Tygodnik Podlaski nr 284 (453)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Szukaj: biała podlaska 

Kolejne miasto naszego województwa idzie w ślady Białej Podlaskiej i prezydenta Stefaniuka
Biała Podlaska

Kolejne miasto naszego województwa idzie w ślady Białej Podlaskiej i prezydenta Stefaniuka (Wydarzenia) 26.05.2020

Blisko 1800 m3 betonu, 77 to stali zbrojeniowej i 34 tony zaprawy murarskiej – rośnie osiedle mieszkaniowe wzorowane na tym z Białej Podlaskiej

czytaj więcej

 
Został oszukany i stwierdził, że to świetny pomysł na "biznes"
Biała Podlaska

Został oszukany i stwierdził, że to świetny pomysł na "biznes" (Wydarzenia) 19.05.2020

Bialscy policjanci zatrzymali 18-latka z Mińska Mazowieckiego. Młodzieniec podejrzany jest o oszustwo na szkodę bialczanki. Na portalu internetowym oferował do sprzedaży konsolę do gry, która nie trafiła do pokrzywdzonej. Z ustaleń śledczych wynika, że pokrzywdzone tym procederem są kolejne osoby z terenu całego kraju. Spawa ma charakter rozwojowy. Dodatkowo w miejscu zamieszkania nastolatka policjanci ujawnili narkotyki. W rozmowie z policjantami 18-latek przyznał, że pomysł takiej „nielegalnej działalności” przyszedł mu do głowy kiedy sam został oszukany.

czytaj więcej

 
Miliony złotych dla Białej Podlaskiej. Marszałek z PiS nie patrzy na barwy partyjne. Patrzy na dobro mieszkańców!
Biała Podlaska

Miliony złotych dla Białej Podlaskiej. Marszałek z PiS nie patrzy na barwy partyjne. Patrzy na dobro mieszkańców! (Wydarzenia) 14.05.2020

Dwa samorządy z regionu podpisały dzisiaj umowy w ramach projektów pozakonkursowych na odnowę przestrzeni miejskiej. Chodzi o projekty rewitalizacji Zamościa i Białej Podlaskiej, których łączna wartość wynosi blisko 47 mln zł (ponad 33 mln zł dofinansowania pochodzi ze środków UE).

czytaj więcej

 
Biała Podlaska jak Warszawa i Gdańsk! Szkoda, że w tak śmierdzącej dyscyplinie. Ścieki popłynęły do Krzny
Biała Podlaska

Biała Podlaska jak Warszawa i Gdańsk! Szkoda, że w tak śmierdzącej dyscyplinie. Ścieki popłynęły do Krzny (Wydarzenia) 13.05.2020

W zeszły piątek doszło do awarii w Zakładzie Oczyszczania Ścieków przy ul. Brzegowej. Jak informuje policja, nieczystości wyciekły do Krzny.

czytaj więcej

 
W bialskim szpitalu ruszyły bezpłatne testy na koronawirusa
Biała Podlaska

W bialskim szpitalu ruszyły bezpłatne testy na koronawirusa (Wydarzenia) 11.05.2020

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej został uruchomiony mobilny punkt testowy COVID-19. Punkt jest przeznaczony dla osób przebywających na kwarantannie. Dwunastego dnia kwarantanny osoba może zrealizować badanie, pod warunkiem, że dysponuje własnym samochodem, w celu przemieszczenia się bez kontaktu z innymi osobami.

czytaj więcej

 
Nauczyciele naszej zawodowej dwójki zrobili przyłbice dla lekarzy
Biała Podlaska

Nauczyciele naszej zawodowej dwójki zrobili przyłbice dla lekarzy (Wydarzenia) 5.05.2020 autor: Iwona Kuzawińska

Przyłbice ZSZ Nr 2 wspomagają bezpieczeństwo personelu medycznego bialskiego szpitala!

czytaj więcej

 
Piękna inicjatywa. Bogusław Kaczyński w końcu znalazł godne miejsce!
Biała Podlaska

Piękna inicjatywa. Bogusław Kaczyński w końcu znalazł godne miejsce! (Wydarzenia) 4.05.2020 autor: pf

Biała Podlaska może pochwalić się nowym pomnikiem. 2 maja w parku Radziwiłłowskim nieopodal Szkoły Muzycznej z inicjatywy senatora Grzegorza Biereckiego i jego współpracowników stanął  monument honorowego obywatela miasta, znanego krytyka muzycznego i propagatora sztuki Bogusława Kaczyńskiego. Przypomnijmy, że Bogusław Kaczyński jest uznawany w Polsce za jedną z największych osobowości telewizyjnych ubiegłego stulecia.

czytaj więcej

 
Na targowiskach Białej Podlaskiej mogą handlować wszyscy kupcy. Konieczna była interwencja rzecznika MŚP i radnych PiS
Biała Podlaska

Na targowiskach Białej Podlaskiej mogą handlować wszyscy kupcy. Konieczna była interwencja rzecznika MŚP i radnych PiS (Wydarzenia) 30.04.2020

W związku z licznymi głosami przedsiębiorców z targowiska miejskiego przy al. Tysiąclecia w Białej Podlaskiej informującymi, że nie mogą handlować wyrobami przemysłowymi i tekstylnymi na wskazanym targowisku, podczas gdy handel artykułami rolno-spożywczymi jest dopuszczony, Rzecznik MŚP w dniu 22 kwietnia 2020 r. zaapelował do Prezydenta Białej Podlaskiej o udostępnienie targowiska wszystkim kupcom.


czytaj więcej