Tygodnik Podlaski nr 243 (412)

Tygodnik Podlaski nr 243 (412)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Szukaj: biała podlaska 

Litwiniuk unika ważnych pytań o homo-wizytę w Białej Podlaskiej
Biała Podlaska

Litwiniuk unika ważnych pytań o homo-wizytę w Białej Podlaskiej (Wydarzenia) 14.08.2019

Michał Litwiniuk nie zechciał odpowiedzieć na zadane przez nas pytanie, jak podobała mu się wizyta homoaktywistów w Białej Podlaskiej. Nie chce też zdradzić, czy mieszkańcy miasta mogą w najbliższej przyszłości liczyć na podobne „atrakcje”. O co chodzi? Czyżby uśmiechnięty, postępowy prezydent, na co dzień idący ramię w ramię z tuzami naszej lewicy, czuł jakiś dyskomfort?

czytaj więcej

 
Homoseksualna agitacja w Białej Podlaskiej
Biała Podlaska

Homoseksualna agitacja w Białej Podlaskiej (Wydarzenia) 12.08.2019

Białą Podlaską odwiedziła Letnia Akademia Równości, zajmująca się promowaniem ideologii LGBT. Happeningowi nie sprzeciwił się prezydent miasta Michał Litwiniuk. Swoje oburzenie wyraziły organizacje społeczne i radni prawicy, którzy domagali się odwołania przez miasto zgody na imprezę.

czytaj więcej

 
Litwiniuk kłamał w sprawie GITD!
Biała Podlaska

Litwiniuk kłamał w sprawie GITD! (Wydarzenia) 9.08.2019

Jeszcze w maju prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk mówił, że do urzędu miasta i ZGL nie dotarły żadne oficjalne skargi od GITD w sprawie fatalnego stanu budynku przy ul. Brzeskiej. Dziś wiemy, że to było zwykłe kłamstwo – dysponujemy oficjalnymi pismami kierowanymi przez Inspekcję do miasta i ZGL. O skandalicznej sprawie "wypychania” centralnego urzędu z Białej Podlaskiej dowiedziała się cała Polska.

czytaj więcej

 
Wybredny złodziej kradł drogie alkohole, bo "mu smakowały"
Biała Podlaska

Wybredny złodziej kradł drogie alkohole, bo "mu smakowały" (Wydarzenia) 31.07.2019

Bialscy policjanci, ustalili sprawcę kradzieży markowych alkoholi z marketów na terenie miasta. Podejrzanym okazał się 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 1,5 tysiąca złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie w warunkach  recydywy, gdyż już wcześniej odbywał karę za podobne przestępstwo. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.


 

czytaj więcej

 
Poszukiwany przestępca chciał wysadzić blok!
Biała Podlaska

Poszukiwany przestępca chciał wysadzić blok! (Wydarzenia) 30.07.2019

Sceny jak z filmów akcji na bialskim osiedlu. Mężczyzna z gm. Biała Podlaska zabarykadował się w mieszkaniu, po czym odkręcił gaz i włączył piekarnik by „wysadzić cały blok". 26-latek w ten sposób chciał uniknąć zatrzymania. Teraz odpowie za sprowadzenie bezpośredniego zdarzenia, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach.  Do „policyjnego aresztu" trafiła też konkubina desperata, która próbowała powstrzymać mundurowych. T

czytaj więcej

 
Wspaniałe życie kolegów prezydenta Litwiniuka
Biała Podlaska

Wspaniałe życie kolegów prezydenta Litwiniuka (Wydarzenia) 26.07.2019

Czy zmiana na stanowisku prezydenta Białej Podlaskiej opłaciła się mieszkańcom? Po pierwszych miesiącach rządów Michała Litwiniuka z Platformy Obywatelskiej trudno pokusić się o taki wniosek. Łatwo natomiast dostrzec, że bardzo poprawiło się kolegom Litwiniuka. Dziś przedstawiamy kolejnego z nich – prezesa ZGL Wojciecha Chilewicza. Zarabia on, bagatela, ponad 15 tysięcy złotych miesięcznie!

czytaj więcej

 
Znajomy prezydenta Litwiniuka organizatorem antykościelnego spotkania. Pracuje w PEC
Biała Podlaska

Znajomy prezydenta Litwiniuka organizatorem antykościelnego spotkania. Pracuje w PEC (Wydarzenia) 19.07.2019 autor: pf

Kacper Barszcz kandydował do bialskiej rady miasta z ramienia Białej Samorządowej. Po wygranych wyborach trafił do komunalnej spółki PEC. Jej władze nie chcą wyjawić, na jakim stanowisku pracuje Barszcz i ile zarabia. Wiadomo za to, że bialczanin nadal angażuje się politycznie i że jego znajomym jest prezydent Michał Litwiniuk, sprawujący bezpośredni nadzór nad PEC.

czytaj więcej

 
Nastolatki znęcały się nad 11-latkiem. Zmuszali go do wstrętnych rzeczy
Gm. Biała Podlaska

Nastolatki znęcały się nad 11-latkiem. Zmuszali go do wstrętnych rzeczy (Wydarzenia) 17.07.2019

Bialscy policjanci ustalili nieletnich sprawców znęcania się nad 11-letnim mieszkańcem powiatu. Do zdarzenia doszło na początku czerwca br. Nagranie z tego zdarzenia funkcjonariusze otrzymali od jednej ze stacji telewizyjnych. Dzięki intensywnej pracy mundurowych 14, 15 oraz 16-latek trafili już przed oblicze Sądu Rodzinnego. Wobec nastolatków zastosowany został nadzór kuratora.  


 

czytaj więcej