Tygodnik Podlaski nr 222 (391)

Tygodnik Podlaski nr 222 (391)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Szukaj: biała podlaska 

Haidar: edukacja seksualna dzieci i młodzieży jest potrzebna
Biała Podlaska

Haidar: edukacja seksualna dzieci i młodzieży jest potrzebna (Wydarzenia) 23.03.2019 autor: PF

Riad Haidar będzie prawdopodobnie kandydatem Koalicji Europejskiej w wyborach do europarlamentu. Jeden z liderów postkomunistycznego SLD w naszym województwie odniósł się w rozmowie z nami do światopoglądowej wojny, jaką rozpętują swoimi kolejnymi wypowiedziami politycy lewicy.

czytaj więcej

 
Nie żyje prof. Józef Bergier, rektor Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Biała Podlaska

Nie żyje prof. Józef Bergier, rektor Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej (Wydarzenia) 22.03.2019 autor: fp

To bardzo smutna wiadomość dla mieszkańców Białej Podlaskiej. W wieku 67-lat, po ciężkiej chorobie zmarł prof. Józef Bergier, wybitny polski teoretyk sportu, nauczyciel akademicki i wieloletni rektor Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

czytaj więcej

 
Dlaczego milczy prezydent Litwiniuk?
BIAŁA PODLASKA

Dlaczego milczy prezydent Litwiniuk? (Wydarzenia) 22.03.2019

Co łączy prezydenta Białej Podlaskiej z wiceprezesem WOD-KANU Ernestem Jaroszkiem? Ile zarabia Jaroszek? Dlaczego w WOD-KANIE stworzono nieistniejące dotąd stanowisko wiceprezesa? Z tymi pytaniami będzie musiał zmierzyć się Michał Litwiniuk. Nawet, jeśli bardzo tego nie chce…

czytaj więcej

 
Mocny wpis Dariusza Stefaniuka o zegarku Litwiniuka: Po co mu taka zabawka?
Biała Podlaska

Mocny wpis Dariusza Stefaniuka o zegarku Litwiniuka: Po co mu taka zabawka? (Wydarzenia) 21.03.2019

Od ponad tygodnia  Biała Podlaska żyje "aferą zegarkową". Jak informowaliśmy na naszych łamach prezydent Michał Litwiniuk za pieniądze podatników kupił dla siebie wypasionego smartwatcha i telefon dla wiceprezydenta Macieja Buczyńskiego. Oba gadżety kosztowały blisko 5 tys. złotych, a sprawą zainteresowały się ogólnopolskie media.

czytaj więcej

 
Biała Podlaska: Powstaje pierwsze Przedszkolne Koło Caritas
Biała Podlaska

Biała Podlaska: Powstaje pierwsze Przedszkolne Koło Caritas (Wydarzenia) 20.03.2019

Kształtowanie u dzieci miłości chrześcijańskiej i praktykowanie jej od najmłodszych lat – to założenie inicjatorów powstania I Przedszkolnego Koła Caritas Diecezji Siedleckiej. Koło będzie działać w Przedszkolu Samorządowym nr 14 przy ul. Łukaszyńskiej 34 w Białej Podlaskiej, a jego inauguracja odbędzie się tam 26 marca o godz. 9:00.

czytaj więcej

 
Skromny jak Litwiniuk. Co jeszcze powinniśmy kupić prezydentowi?
Biała Podlaska

Skromny jak Litwiniuk. Co jeszcze powinniśmy kupić prezydentowi? (Wydarzenia) 18.03.2019

- To narzędzie pracy jak każde inne – mówi o swoim nowym, wypasionym i kupionym za pieniądze podatników zegarku prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. W odpowiedzi na nasze pytania dotyczące skandalu Litwiniuk sugeruje, że mieszkańcy powinni być mu… wdzięczni, bo zamiast smartwatcha mógł sprawić sobie np. znacznie droższy, nowy telefon komórkowy.


czytaj więcej

 
Damian Żmudziński wicemistrzem makroregionu
Biała Podlaska

Damian Żmudziński wicemistrzem makroregionu (Sport) 15.03.2019

Damian Żmudziński ze Stowarzyszenia Kultury i Sportu Bushido z Białej Podlaskiej wicemistrzem Makroregionu Wschodniego seniorów w kat. - 75 kg w karate kyokushin który odbył się 9 marca w Radzyminie. Gratulacje!

czytaj więcej

 
Mocny wpis Dariusza Stefaniuka o zegarku Litwiniuka: Po co mu taka zabawka?
Biała Podlaska

Mocny wpis Dariusza Stefaniuka o zegarku Litwiniuka: Po co mu taka zabawka? (Wydarzenia) 14.03.2019

Od kilku dni Biała Podlaska żyje "aferą zegarkową". Jak informowaliśmy na naszych łamach prezydent Michał Litwiniuk za pieniądze podatników kupił wypasionego smartwatcha i telefon dla wiceprezydenta Macieja Buczyńskiego. Oba gadżety kosztowały blisko 5 tys. złotych.  

czytaj więcej