Tygodnik Podlaski nr 239 (408)

Tygodnik Podlaski nr 239 (408)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

RUSZA EKSTRALIGA PAŃ 3.08.2018

RUSZA EKSTRALIGA PAŃ

Letnia przerwa rozgrywkach jest bardzo krótka. Nasze ekipy ledwie rozpoczęły przygotowania, a już muszą grać pierwsze mecze ligowe.

Panie z AZS PSW Biała Podlaska uległy w sparingu AP TOP-54 Biała Podlaska 0:4. W ekipie trenera Michała Kwietnia zaprezentowały się trzy nowe zawodniczki: bramkarka Anita Stopczyńska, obrończyni Karolina Mućka i napastniczka Natalia Stasikowska. Wszystkie w poprzednim sezonie występowały w Sportowej Czwórce Radom). Czwarta nowa twarz w zespole – Magdalena Knysak – z powodów zdrowotnych nie wybiegła na boisko. W najbliższą sobotę piłkarki AZS zainaugurują rozgrywki ekstraligi w Sosnowcu. Ich rywalkami będą miejscowe Czarne.

Orlęta Radzyń Podlaski przegrały z Olimpią Zambrów 0:3. Klub potwierdził oficjalnie przejście Macieja Wojczuka z Podlasia Biała Podlaska. Na liście ewentualnych transferów Orląt są jeszcze trzej piłkarze, m. in. Karol Buzun i Jurij Perin.

Podlasie rozgromiło w Łukowie beniaminka IV ligi lubelskiej Orlęta 5:1. Do drużyny wrócił Przemysław Grajek, który kilka dni temu ogłosił zawieszenie butów na kołku. Zabrakło w Łukowie: Kamila Dmowskiego, Tomasz Andrzejuka, Kacpra Dmitruka, którzy udali się na obóz studencki oraz Bartłomieja Pastuszewskiego, borykającego się z urazem. W sobotę o godz. 11 na własnym obiekcie Orlęta zmierzą się z Podlasiem. Będzie to ostatnie przetarcie naszych trzecioligowców przed wznowieniem rozgrywek III ligi.

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.