Tygodnik Podlaski nr 217 (386)

Tygodnik Podlaski nr 217 (386)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Sport 

POWRÓT DO TRENINGÓW
PIŁKA NOŻNA

POWRÓT DO TRENINGÓW 4.01.2019

W nowym roku piłkarze rozpoczynają przygotowania do sezonu.

czytaj więcej

 
13 MEDALI BIALSKICH MORSÓW
BIAŁA PODLASKA

13 MEDALI BIALSKICH MORSÓW 28.12.2018

Worek medali przywieźli miłośnicy pływania w zimnej wodzie z Bialskiego Klubu Morsa/Masters Team Biała Podlaska. Cztery złote, trzy srebrne i jeden brązowy zdobyli w Otwartych Mistrzostwach Mińska i Białorusi, a dwa złote i trzy brązowe w Mistrzostwach Polski w Świętochłowicach.

czytaj więcej

 
SPORT TO NIE TYLKO WYNIK
BIAŁA PODLASKA

SPORT TO NIE TYLKO WYNIK 7.12.2018

Jedyny klub w gminie Biała Podlaska – GLKS Roskosz-Grabanów zakończył rozgrywki rundy jesiennej piłki nożnej B klasy grupy I na drugim miejscu, ze stratą trzech punktów do prowadzącego Az-Bud Komarówka Podlaska. Jak na “niechciane dziecko” bialskiej gminy to ogromny sukces. Nie tylko sportowy, ale przede wszystkim społeczny. Mimo, że drużyna musi grać na wygnaniu w gościnnym Zalesiu, klub trwa, głównie dzięki determinacji Janusz Trochimiuka.

czytaj więcej

 
AZS AWF NA FALI
PIŁKA RĘCZNA

AZS AWF NA FALI 12.10.2018

Piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska pokonali po dramatycznej końcówce we własnej hali KSSPR Końskie 28:27. W sobotę o godz. 28 w hali AZS-u pojawi się Legionovia Legionowo.

czytaj więcej

 
WIELKI SUKCES BIALSKIEJ UCZELNI
BIAŁA PODLASKA

WIELKI SUKCES BIALSKIEJ UCZELNI 28.09.2018

Wiele bardzo pochlebnych ocen zebrała bialska Akademia Wychowania Fizycznego za organizację Akademickich Mistrzostw Świata w podnoszeniu ciężarów. Już po inauguracji zawodów światowe agencje prasowe pisały, że „...pierwszy medal w mistrzostwach zdobyli organizatorzy za ceremonię otwarcia”.

czytaj więcej

 
REMIS ORLĄT, KOLEJNA PORAŻKA PODLASIA
PIŁKA NOŻNA

REMIS ORLĄT, KOLEJNA PORAŻKA PODLASIA 7.09.2018

We wtorek trener Podlasia Tomasz Złomańczuk oddał się do dyspozycji zarządu klubu. Dymisja została przyjęta, w najbliższym spotkaniu zespół poprowadzi asystent dotychczasowego trenera - Przemysław Sałański.

czytaj więcej

 
RUSZA EKSTRALIGA PAŃ
PIŁKA NOŻNA

RUSZA EKSTRALIGA PAŃ 3.08.2018

Letnia przerwa rozgrywkach jest bardzo krótka. Nasze ekipy ledwie rozpoczęły przygotowania, a już muszą grać pierwsze mecze ligowe.

czytaj więcej

 
GALA PIŁKARSKA
PIŁKA NOŻNA

GALA PIŁKARSKA 9.07.2018

Na stadionie MOSiR-u w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się IX Letnia Gala Piłkarska Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

czytaj więcej