Tygodnik Podlaski nr 243 (412)

Tygodnik Podlaski nr 243 (412)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Maratony Kresowe wystartują w Międzyrzeczu 11.03.2019

Maratony Kresowe wystartują w Międzyrzeczu

Jedenasty sezon Maratonów Kresowych rozpocznie się w Międzyrzecu Podlaskim. Już tradycyjnie maraton wystartuje spod igelitowego stoku narciarskiego na terenie MOSiR przy ulicy Zahajkowskiej. Jeśli na stoku utrzyma się śnieg, to będzie można połączyć dwa w jednym, czyli wystartować w naszym wyścigu i pożegnać zimę serią zjazdów na nartach. Na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu.

Okolice Międzyrzeca Podlaskiego to raczej równina, ale podobnie jak to było w poprzednich sezonach, będzie czekać na Was urozmaicona trasa, która nowych zawodników może trochę zaskoczyć. Częściowo prowadzi przez tereny leśne, ale będą także malownicze łąki i otwarte przestrzenie. Clou tej trasy to odcinki wzdłuż malowniczych brzegów międzyrzeckich jeziorek. Kilka technicznych singli to odcinki, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się na wyścigu XC. Powinny podnieść Wam poziom adrenaliny i przyjemność z jazdy. Na tej trasie nie ma gdzie się nudzić. Trasa wyścigu Mini będzie odpowiednio uproszczona.

W związku z porą roku, wyścigowi w Międzyrzecu zamierzamy nadać nowe oblicze. Po zakończeniu wyścigu będzie ognisko, a jeśli aura nie będzie nas rozpieszczać, to do dyspozycji zawodników będzie także duży namiot imprezowy.


powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.