Tygodnik Podlaski nr 275 (444)

Tygodnik Podlaski nr 275 (444)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Kawałek dobrego rocka w Radzyniu. 18.07.2019

Kawałek dobrego rocka w Radzyniu.

W niedzielę 21 lipca Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Jacka Musiatowicza. Podczas niego wybrzmią piosenki znajdujące się na ostatniej płycie artysty pt. „Tak bym chciał”. Wydarzenie będzie stanowiło trzecią odsłonę „Letniej Sceny ROK”. Początek o godz. 16.00 na terenie trawiastym od strony północnej pałacu Potockich. Wstęp wolny.

Jak sam Jacek Musiatowicz mówi, płyta „Tak bym chciał” jest płytą do słuchania w samochodzie. Zawiera kawałek dobrego rocka z dobrym tekstem. To płyta z mocnym uderzeniem, które nie przykrywa słowa. Chwilami pobrzmiewa też sentymentalną balladą o miłości. Dużo w niej energii i brzmienia gitary, bo Jacek zaprosił do udziału w płycie swoich przyjaciół i syna Michała. Po koncercie będzie istniała możliwość nabycia płyty i uzyskania dedykacji.

Na „Letnią Scenę Radzyńskiego Ośrodka Kultury” zaprasza Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek, a także sponsorzy: firma drGerard, Spółdzielcza Mleczarnia „Spomlek”, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Więcej szczegółów dotyczących Letniej Sceny Radzyńskiego Ośrodka Kultury dostępnych jest na https://www.facebook.com/kochamradzynpodlaski/

 

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.