Tygodnik Podlaski nr 290 (459)

Tygodnik Podlaski nr 290 (459)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Rozrywka i zdrowie 

Ania Karwan, Katarzyna Groniec i Kuba Sienkiewicz wystąpią w Radzyniu!
Radzyń Podlaski

Ania Karwan, Katarzyna Groniec i Kuba Sienkiewicz wystąpią w Radzyniu! 1.08.2019

Zapraszamy na 24. Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską „Oranżeria 2019”. W tym roku Radzyński Ośrodek Kultury przygotował dla radzyniaków wielką muzyczną ucztę. Impreza odbędzie się od 30 sierpnia do 1 września.

czytaj więcej

 
Kawałek dobrego rocka w Radzyniu.
Radzyń Podlaski

Kawałek dobrego rocka w Radzyniu. 18.07.2019

W niedzielę 21 lipca Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Jacka Musiatowicza. Podczas niego wybrzmią piosenki znajdujące się na ostatniej płycie artysty pt. „Tak bym chciał”. Wydarzenie będzie stanowiło trzecią odsłonę „Letniej Sceny ROK”. Początek o godz. 16.00 na terenie trawiastym od strony północnej pałacu Potockich. Wstęp wolny.

czytaj więcej

 
Karmienie piersią w miejscach publicznych. Można, czy nie można?
Południowe Podlasie

Karmienie piersią w miejscach publicznych. Można, czy nie można? 13.06.2019

Karmienie piersią jest najbardziej naturalnym procesem żywieniowym niemowlęcia, a jednak wzbudza ogromne kontrowersje jeśli odbywa się ono w miejscach publicznych.

czytaj więcej

 
Pomysł na sobotę? Rodzinny piknik w Białej Podlaskiej. Najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji
Biała Podlaska

Pomysł na sobotę? Rodzinny piknik w Białej Podlaskiej. Najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji 7.06.2019

Już w najbliższą sobotę 8 czerwca, na obiektach sportowych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza, odbędzie się I Rodzinny Piknik z okazji Dnia Orzechówka.  

czytaj więcej

 
Wicewojewoda na zawodach OSP w Radzyniu Podlaskim
Południowe Podlasie

Wicewojewoda na zawodach OSP w Radzyniu Podlaskim 5.06.2019

W Komendzie Powiatowej PSP w Radzyniu Podlaskim odbyły się zawody sportowo – pożarnicze jednostek OSP z terenu powiatu radzyńskiego. Zmagania druhów i druhen obserwowali m.in. wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk, starosta radzyński Szczepan Niebrzegowski, lokalni samorządowcy oraz najbliżsi i znajomi zawodników.

czytaj więcej

 
Tak gardzą nami celebryci
Polska

Tak gardzą nami celebryci 31.05.2019

Znakomity wynik wyborczy obozu dobrej zmiany zaskoczył gwiazdy i celebrytów otwarcie wspierających totalną opozycję. Osoby znane z pierwszych stron gazet nawet nie starały się ukrywać swojej frustracji. Swoje rozgoryczenie wylali na wyborców, którzy ośmielili się zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość. Ich przekaz jest jasny: głosujesz na PiS jesteś baranem, przekupionym 500 plus i innymi programami socjalnymi.

czytaj więcej

 
Zapraszamy na Kozirynek!
RADZYŃ PODLASKI

Zapraszamy na Kozirynek! 26.04.2019

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w I Radzyńskim Jarmarku Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2019”. Impreza odbędzie się w niedzielę 5 maja 2019 r. na ul. Ostrowieckiej w Radzyniu Podlaskim, która tego dnia zamieni się w deptak. 

czytaj więcej

 
100 tys. drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości
Południowe Podlasie

100 tys. drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości 24.04.2019

Chcesz samodzielnie posadzić swoje drzewko i przyczynić się do ochrony naszego środowiska? Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji Lasów Państwowych organizowanej pod nazwą #sadziMy.

czytaj więcej