Tygodnik Podlaski nr 222 (391)

Tygodnik Podlaski nr 222 (391)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

WILKI W MIĘDZYRZECU 25.05.2018

WILKI W MIĘDZYRZECU

Hitem tegorocznych Dni Międzyrzeca będzie koncert zespołu „Wilki”, ale w sobotę i niedzielę w mieście nie zabraknie innych, nie tylko muzycznych atrakcji.

Dni Międzyrzeca Podlaskiego rozpocznie w sobotę o godz. 10 na stadionie miejskim (ul. Pszenna 3) III Ogólnopolski Piłki Nożnej Oldboyów. Nazwa to trochę myląca, bo wśród 10 zespołów, z piłkarską reprezentacją dziennikarzy sportowych na czele, wystąpi również drużyna Dynama Brześć. Od godz. 15 na „Międzyrzeckich Jeziorkach” trwać będzie piknik rodzinny. Dla najmłodszych dostępne będzie bezpłatne wesołe miasteczko oraz gry i zabawy.

O godz. 18 rozpocznie się blok koncertowy. Po występie międzyrzeckiego zespołu rockowego „Black Orange” i DJ ZiSa (Roberta Trochimiuka) nadejdzie czas na gwiazdę wieczoru – zespół „Wilki”, który zagra w składzie: Robert Gawliński (gitara, śpiew), Beniamin Gawliński (gitara, instrumenty  klawiszowe), Mikis Cupas (gitara), Maciej Gładysz (gitara), Marcin Ciempiel (gitara basowa) i Hubert Gasiul (perkusja).

W niedzielne popołudnie od godz. 16 na „Międzyrzeckich Jeziorkach” rywalizować będą strongmani. a w kinie plenerowym o godz. 21 zobaczymy 2 filmy, wybrane przez mieszkańców spośród 10 propozycji: „Kod nieśmiertelności” oraz „Dziewczyna z pociągu”.

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.