Tygodnik Podlaski nr 222 (391)

Tygodnik Podlaski nr 222 (391)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Kultura i Historia 

Świat widziany przez obiektyw
Podlasie

Świat widziany przez obiektyw 27.02.2014 autor: Agnieszka Lubaszewska

Od wielu lat nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Jeszcze niedawno amator, dziś profesjonalista – zdobywca wielu laurów na konkursach fotograficznych, uczestnik niezliczonych wystaw, twórca i realizator ciekawych pomysłów.

czytaj więcej

 
Biała Podlaska

Biblioteka zaprasza dzieci na wystawę 20.02.2014

Bialska Biblioteka Pedagogiczna (ul. Kolejowa 8) zachęca dzieci do czytelnictwa i obcowania z literaturą.

czytaj więcej

 
Terespol

Jack Strong w Terespolu 20.02.2014

Dwa polskie filmy, o których głośno ostatnio, będą mogli obejrzeć mieszkańcy Terespola 23 lutego w objazdowym kinie Orange. O godz. 18.50 rozpocznie się projekcja filmu „Jack Strong”, a o godz. 21 „Pod mocnym aniołem”. Będzie także coś dla dzieci. O godz. 17 zaplanowano seans filmu „Piłkarzyki rozrabiają”.

czytaj więcej

 
Międzyrzec Podlaski

Galeria ES zaprasza 20.02.2014

W Miejskim Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim prezentowana będzie wystawa malarstwa Doroty Kulickiej – nauczycielki z Łomaz, absolwentki Zakładu Rysunku i Malarstwa UMCS. Wernisaż odbędzie się 22 lutego o godz. 17. Wystawę będzie można oglądać do 25 marca br .

czytaj więcej

 
Jazz Trio
Biała Podlaska

Jazz Trio 20.02.2014

Jazz Trio tworzą trzy niezwykłe osobowości: Jarosław Michaluk – kontrabas, Bogusław Kutnik – piano i Radosław Żyła – perkusja. Połączyła ich praca, muzyka, pasja i miłość do jazzu.

czytaj więcej

 
Biała podlaska

Koncert Krzysztofa Ścierańskiego 30.01.2014 autor: Redakcja

Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe wraz z Klubem „Verona Cafe” zapraszają na koncert legendarnego basisty Krzysztofa Ścierańskiego. Będzie to już trzecia wizyta tego artysty w naszym mieście. Krzysztof Ścierański od lat należy do ścisłej czołówki polskiego jazzu.

czytaj więcej

 
Podlasie

List do Taty 16.01.2014 autor: Redakcja

Prezentujemy list laureata III nagrody w okręgowym etapie senackiego konkursu "List do Ojca. List do Taty" zorganizowanego przez Komisję Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP oraz Tato.Net Fundację im. Cyryla i Metodego.

czytaj więcej

 
parczew

Kulturalne forum młodzieży 8.01.2014 autor: Redakcja

Parczewski Dom Kultury zaprasza do udziału w Kulturalnym Forum Młodzieży. Zaprezentuj swój dorobek, zrealizuj swoje pomysły, poznaj ludzi zdolnych i aktywnych, podziel się swoim talentem. Nie stój z boku, bądź kreatorem i twórcą kultury. Czas młodzieży - Twój czas! Koncerty, recitale, wystawy, projekcje filmów, prezentacje taneczne i teatralne i wiele innych. PDK czeka na zgłoszenia uczestników do 15 listopada. Karty zgłoszeń i szczegółowe informacje w sekretariacie (ul. Bema 5) lub na stronie internetowej PDK.

czytaj więcej