Tygodnik Podlaski nr 217 (386)

Tygodnik Podlaski nr 217 (386)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Blogi 

W ostatnich dziesięcioleciach nie tylko w Europie, ale i w Polsce z głupoty uczyniono cnotę 25.01.2019 autor: Janusz Szewczak

Świat bez Boga, bez prawdy, tradycji i z fałszywymi elitami zaczyna dominować. Im bardziej bluźnierczo, głupio i szokująco sponiewiera się to, co jeszcze cenne i wartościowe dla wspólnoty narodowej, religijnej czy rodzinnej, tym większy rozgłos i poklask, tych rzekomo nowoczesnych i postępowych celebryckich elit.

czytaj więcej

W ostatnich dziesięcioleciach nie tylko w Europie, ale i w Polsce z głupoty uczyniono cnotę
 

Bunt mas i narodów nadchodzi 10.12.2018 autor: Janusz Szewczak

Młyny cywilizacyjnych i społecznych zmian, choć mielą powoli, to jednak mielą i tylko rządzącym elitom, nie tylko w Paryżu, Brukseli czy Berlinie ciągle jeszcze wydaje się, że to tylko narodom i wyborcom chwilowo poprzewracało się w głowach, bo chcą sami decydować o swoim losie i swoich pieniądzach, a co najgorsze – o swojej przyszłości, i to bez zgody elit.

czytaj więcej

Bunt mas i narodów nadchodzi
 

Absolutna sensacja budżetowa wisi w powietrzu 3.12.2018 autor: Janusz Szewczak

Ku rozpaczy prof. Leszka Balcerowicza, który twierdzi, że „PIS realizuje najgorszy scenariusz dla polskiej gospodarki i nie realizuje ograniczania deficytu budżetu”, zapowiada się na koniec 2018 r. dawno niewidziana nadwyżka salda pierwotnego budżetu państwa.

czytaj więcej

Absolutna sensacja budżetowa wisi w powietrzu
 

Schetyna potrafi w każdej sprawie zmieniać zdanie o 180 stopni 26.10.2018 autor: Janusz Szewczak

– Pan Schetyna jest kompletnie niewiarygodny, gdy mówi, że nie będą podnosić wieku emerytalnego, bo wtedy, gdy rządzili, też tak mówili, a potem go podnieśli. Trudno więc wierzyć panu Schetynie, że dotrzymuje słowa. Pan Schetyna potrafi w każdej sprawie zmieniać zdanie o 180 stopni – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Janusz Szewczak (PiS), wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych.

czytaj więcej

Schetyna potrafi w każdej sprawie zmieniać zdanie o 180 stopni
 

Dla wPolityce.pl 28.09.2018 autor: Janusz Szewczak

Przesłuchanie przed komisją pokazuje, że za rządów PO-PSL Polska była Eldorado dla złodziei VAT

czytaj więcej

Dla wPolityce.pl