Tygodnik Podlaski nr 203 (372)

Tygodnik Podlaski nr 203 (372)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Polska zwycięży, wbrew swoim wrogom, udławią się zdrajcy własną nienawiścią 30.11.2017

Zwykłych zdrajców, dobrze opłacanych przez obcych, pośród totalnej Targowicy, szkalujących i szkodzących ze wszystkich sił swej własnej Ojczyźnie nigdy u nas nie brakowało i nawet nie trzeba było na to wielu judaszowych srebrników, oni tak ze zwykłej nienawiści do polskości i normalności.

Po niedawnym wystąpieniu Grzegorza Schetyny i wyczynach europosłów PO w PE w Brukseli i ich głosowaniu przeciwko Polsce, to nie ONR, a właśnie PO powinna zostać zdelegalizowana, bo to przewodniczący PO Grzegorz Schetyna oskarżył Polskę i Polaków o brunatny faszyzm. To zdrada stanu, naruszająca polską rację stanu, Konstytucję RP, kodeks karny, ale przede wszystkim godność narodu polskiego. Stek bzdur, antypolskość, mowa nienawiści wobec milionów Polaków, podłe i kłamliwe ataki Belga Verhofstadta, niemieckich europosłów, oskarżających Polaków o nazizm i prześladowanie demokratów, całkowicie dziś współgrają i współbrzmią w jednym chórze z oświadczeniem przewodniczącego PO Grzegorza Schetyny.

My, Polacy, mamy przepraszać za prześladowanie korników, za pigułki na receptę, a jednocześnie za Marsz Niepodległości, za faszyzm, a być może też za II Wojnę Światową, za niemieckie obozy koncentracyjne, a nawet za holokaust. Zwykłych zdrajców, dobrze opłacanych przez obcych, pośród totalnej Targowicy, szkalujących  i szkodzących ze wszystkich sił  swej własnej Ojczyźnie nigdy u nas  nie brakowało i nawet nie trzeba było  na to wielu judaszowych srebrników,  oni tak ze zwykłej nienawiści do polskości  i normalności. Postawa byłego  premiera Donalda Tuska, dziś szefa  RE i byłej wicepremier polskiego rządu  Elżbiety Bieńkowskiej, dziś komisarza  UE z PO ma tu niestety ogromne znaczenie.  Jakim wartościom hołdują ci ludzie  – cynizmowi, zaprzaństwu, obłudzie,  służalczości, podłości, chęci poniżenia  własnego kraju i upokorzenia własnego  narodu? Ci, którzy szkalowali Polskę  w PE i tych sześciu europosłów PO, którzy  głosowali za rezolucją przeciwko  Polsce, z pewnością znajdą swe miejsce  w 9-tym kręgu piekła jak w Boskiej  Komedii, obok Judasza, Brutusa, ale też  pewnie zdrajców pokroju Radziejowskiego,  Radziwiłła, Kossakowskiego,  Branickiego czy Rzewuskiego. To,  że eurodeputowany PO Janusz Lewandowski,  wielki szkodnik dla substancji  i majątku narodowego, wróg Polski, były minister od wyprzedaży za bezcen i w atmosferze afer polskich przedsiębiorstw, powszechnie nazywanej   tzw. złodziejską prywatyzacją   to wręcz pomnikowy symbol szkodzenia   Polsce i Polakom, a dziś dla milionów   Polaków pomnik zdrady i szkalowania   Polski za granicą. Ma on wielkie zasługi   w kolonizacji Polski.

Mało kto pamięta,   ale byłem świadkiem haniebnego procesu,   wytoczonego przez byłego MPW   Janusza Lewandowskiego prezesowi   NIK Lechowi Kaczyńskiemu, właśnie   za krytykę owej złodziejskiej prywatyzacji.   Już wtedy, w latach 1992-1993 ś.p.   prezydent Lech Kaczyński miał pełną   świadomość niegodziwości postępowania   takich ludzi jak właśnie dzisiejszy   eurodeputowany PO Janusz Lewandowski,   wyczucie i wrażliwość na krzywdę   ludzką i niesprawiedliwość społeczną   gdańskich neoliberałów. Już wtedy   św.p. Lech Kaczyński jako ówczesny prezes   NIK-u podjął próbę obrony godności   i dobrego imienia Polski i Polaków oraz   ukrócenia ewidentnego złodziejstwa.  

Dziś to właśnie próbuje skutecznie kontynuować   polski rząd oraz PIS. Trzeba jednak pamiętać, że bezkarność tylko    rozzuchwala złoczyńców, a tam gdzie    nie ma kary, tam i nie ma miary w zdradzie,    zaprzaństwie i szkodzeniu Polsce.       

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.