Tygodnik Podlaski nr 88 (256)

Tygodnik Podlaski nr 88 (256)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Wydarzenia 

Prezent powitalny na dobry początek
artykuł sponsorowany

Prezent powitalny na dobry początek 26.08.2016 autor: artykuł sponsorowany

Kasa Stefczyka oferuje usługi finansowe tylko osobom, które należą do Kasy. A zapisać się można w każdej chwili i nie jest to specjalnie trudne – sama procedura trwa zaledwie kilka minut. Jeżeli nowi Członkowie uczynią to do końca 2016 roku, otrzymają na powitanie miły upominek.

czytaj więcej

 
Miłość do XX-lecia
Południowe Podlasie

Miłość do XX-lecia 25.08.2016 autor: Komendant Hufca ZHP Łuków phm. Tomasz Sychdziału

Lato dla harcerzy to zawsze okres związany z obozowymi przygodami. W tym roku druhny i druhowie z drużyn ZHP w Białej Podlaskiej wybrali się na wypoczynek pod namiotami. W dn. 2 – 12 sierpnia 2016 r. przebywali w stanicy Hufca ZHP Sokółka „Kamionek” w Kamiennej Nowej nad Biebrzą. Trzy dni spędzili na Litwie, gdzie podążali tropem Józefa Piłsudskiego.

czytaj więcej

 
Cichociemny z Husinki
Historia

Cichociemny z Husinki 24.08.2016 autor: Szczepan Kalinowski

„Sejm RP, aby oddać hołd wszystkim Cichociemnym, którym należy się szacunek całego Narodu, oraz aby przekazać pamięć o Nich kolejnym pokoleniom, ogłasza rok 2016 Rokiem Cichociemnych” – czytamy w uchwale z grudnia ub.r. zaproponowanej przez posłów PiS. Do kraju zrzucono 316 cichociemnych. Trzech z nich walczyło w naszym regionie. Jeden pochodził z Husinki.

czytaj więcej

 
Kodeń, Leśna Podlaska

Odpusty w Kodniu i Leśnej Podlaskiej 23.08.2016

W kodeńskich uroczystościach uczestniczyło 20 tys. wiernych

czytaj więcej

 
Modernizacja radzyńskich ulic
Radzyń Podlaski

Modernizacja radzyńskich ulic 23.08.2016

Urzędowi Miasta udało się wygospodarować fundusze, co pozwoliło na rozszerzenie zakresu inwestycji drogowych. Prace będą zrealizowane w ciągu lata i jesieni bieżącego roku. Koszt tych przedsięwzięć zamknie się kwotą 600 tys. zł.

czytaj więcej

 
Organzacyjny sukces aukcji
Janów Podlaski

Organzacyjny sukces aukcji 22.08.2016 autor: Anna Chodyka

W Janowie Podlaskim zakończył się 38 Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi oraz 47 aukcja. Podczas najbardziej prestiżowej aukcji Pride of Poland rekordową cenę 300 tys. euro uzyskała klacz Sefora z hodowli w Janowie Podlaskim. W niedzielnym Narodowym Pokazie Koni Arabskich uczestniczyło ponad 1400 gości, w tym przedstawiciele najważniejszych stadnin zagranicznych z 30 państw.

czytaj więcej

 
Pożyczka na remont
artykuł sponsorowany

Pożyczka na remont 19.08.2016 autor: artykuł sponsorowany

Lato zbliża się ku końcowi. I znowu, jak co roku, okazuje się, że wakacje kosztowały nas więcej, niż zakładaliśmy. Pojawia się wtedy pytanie o finanse: jak mamy pogodzić plany z naszym skromnym budżetem domowym? Czy znowu remont mieszkania musi poczekać? Niekoniecznie. Dzięki atrakcyjnej pożyczce w Kasie Stefczyka można spokojnie zacząć przygotowywać się do realizacji swoich zamiarów.

czytaj więcej

 
Głosuj na Białą
Biała Podlaska

Głosuj na Białą 18.08.2016

Biała Podlaska ubiega się o tytuł najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce. Ty też możesz oddać głos!

czytaj więcej