Tygodnik Podlaski nr 185 (354)

Tygodnik Podlaski nr 185 (354)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Szukaj: inne 

GALA PIŁKARSKA
PIŁKA NOŻNA

GALA PIŁKARSKA (Sport) 9.07.2018

Na stadionie MOSiR-u w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się IX Letnia Gala Piłkarska Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

czytaj więcej

 
Zielona sałatka z makaronem i ogórkiem

Zielona sałatka z makaronem i ogórkiem (Rozrywka) 9.07.2018

To sałatka, która znakomicie łączy się z grillowanym lub pieczonym mięsem. Może być też podawana na kolację jako samodzielne danie.

czytaj więcej

 
UMOWY NA DOTACJE
POW. RADZYŃSKI

UMOWY NA DOTACJE (Wydarzenia) 6.07.2018

28 czerwca wójt gminy Radzyń Podlaski podpisał w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim umowę na dotację na remont drogi w Paszkach Dużych, 2 lipca zaś – powiat radzyński na przebudowy ulic: Sitkowskiego, Bł. Męczenników Podlaskich i Podlaskiej w Radzyniu Podlaskim.

czytaj więcej

 
POSIEDZENIE ZESPOŁU DS. ZWALCZANIA ASF
LUBLIN

POSIEDZENIE ZESPOŁU DS. ZWALCZANIA ASF (Wydarzenia) 6.07.2018

Na zaproszenie wicewojewody lubelskiego Roberta Gmitruczuka do Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przybyli członkowie zespołu ds. zwalczania ASF na terenie województwa lubelskiego.

czytaj więcej

 
Konkurs książkowy - „Szpiedzy, których przyniosło ocieplenie”

Konkurs książkowy - „Szpiedzy, których przyniosło ocieplenie” (Konkursy) 6.07.2018

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie jednego z trzech egzemplarzy książki Jensa Hovsgaarda p.t. „Szpiedzy, których przyniosło ocieplenie”, wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie...

czytaj więcej

 
Konkurs filmowy - „41 dni nadziei”

Konkurs filmowy - „41 dni nadziei” (Konkursy) 6.07.2018

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie jednej z dwóch pojedynczych wejściówek do Kina Merkury na film „41 dni nadziei” wystarczy wysłać SMS-ową odpowiedź na pytanie dotyczące filmu...

czytaj więcej

 
Konfitura z czereśni z winem czerwonym

Konfitura z czereśni z winem czerwonym (Rozrywka) 2.07.2018

Czereśnie są źródłem witamin z grupy A, K, C oraz B. To również bogate źródło sporej porcji wapnia, żelaza, magnezu, fosforu czy potasu, który niweluje nadmiar soli i reguluje poziom płynów w organizmie. A zawarty w nich jod wspomaga produkcję hormonów tarczycy, które między innym odpowiadają za właściwą przemianę materii.

czytaj więcej

 
PLAN MINIMUM WYKONANY
PIŁKA NOŻNA

PLAN MINIMUM WYKONANY (Sport) 29.06.2018

W minionym sezonie w grupie IV III ligi występowały dwie nasze ekipy Orlęta Radzyń Podlaski i Podlasie Biała Podlaska. Obie utrzymały się w lidze, co należy uznać za wykonaniu planu minimum.

czytaj więcej