Tygodnik Podlaski nr 251 (420)

Tygodnik Podlaski nr 251 (420)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Szukaj: biała podlaska 

Ważna informacja dla studentów. Chodzi o pieniądze
Biała Podlaska

Ważna informacja dla studentów. Chodzi o pieniądze (Wydarzenia) 8.10.2019

Do końca października studenci pobierający rentę rodzinną powinni przynieść do ZUS zaświadczenie z uczelni. To warunek dalszej wypłaty renty.

czytaj więcej

 
Tego można się było spodziewać. LItwiniuk zafundował nam wstyd na całą Polskę
Biała Podlaska

Tego można się było spodziewać. LItwiniuk zafundował nam wstyd na całą Polskę (Wydarzenia) 7.10.2019 autor: PF

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk miesiącami lekceważył prośby szefów Głównej Inspekcji Transportu Drogowego, by wreszcie wyremontował wynajmowany przez tę instytucję budynek. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, że GITD ściągnęli do Białej Podlaskiej politycy PiS, którym gratulował z tej okazji sam Jarosław Kaczyński.

 

czytaj więcej

 
GAZETA POLSKA: Tajemnicze interesy familii Haidarów
Biała Podlaska

GAZETA POLSKA: Tajemnicze interesy familii Haidarów (Wydarzenia) 4.10.2019

Ciekawą i niemal nieznaną w Białej Podlaskiej twarz Riada Haidara przedstawia najnowsze wydanie tygodnika „Gazeta Polska”. W obszernym artykule opisana została biznesowa działalność lekarza z Białej Podlaskiej i jego synów. Czegóż tam nie ma!

czytaj więcej

 
Biała Podlaska

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza na konferencję (Kultura i Historia) 3.10.2019

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej zaprasza na konferencję pt. Kształcenie kreatywności i innowacyjności uczniów na przykładzie najlepszej szkoły na świecie No Bell w Konstancinie - Jeziornej, połączonej z warsztatami dla nauczycieli. 

czytaj więcej

 
Haidar składa pozew, Sosnowski donosi do PKW. A my nie damy się uciszyć!
Biała Podlaska

Haidar składa pozew, Sosnowski donosi do PKW. A my nie damy się uciszyć! (Wydarzenia) 1.10.2019 autor: Piotr Filipczyk

Riad Haidar się wściekł, bo zacytowaliśmy w Tygodniku Podlaskim jego słowa z występu w RMF FM, gdzie raczył stwierdzić, że popiera legalizację związków partnerskich i adopcję dzieci przez pary homoseksualistów. Kandydat KO grozi nam teraz procesem. Obrażony jest także Sławomir Sosnowski – jemu z kolei nie podoba się m.in. umieszczenie w TP zdjęcia, na którym stoi razem z Haidarem. Panowie, trochę powagi. Czy my Was zmusiliśmy do chodzenia po radiach? Czy nie wiecie, co mówicie? Czy to my kazaliśmy Wam pozować do wspólnych zdjęć? A może to w redakcji Tygodnika Podlaskiego narodził się plan, żebyście się nawzajem popierali, mimo że podobno macie tak różne poglądy?

czytaj więcej

 
Litwiniuk nie chce pomnika Mistrza! Czym podpadł mu Bogusław Kaczyński?
Biała Podlaska

Litwiniuk nie chce pomnika Mistrza! Czym podpadł mu Bogusław Kaczyński? (Wydarzenia) 27.09.2019

Ależ to żenujące! Pomnik jednego z najsłynniejszych obywateli Białej Podlaskiej Bogusława Kaczyńskiego może nie stanąć w miejskim amfiteatrze. Nie chce tego prezydent Michał Litwiniuk. – To bolesne doświadczenie. Nie rozumiem, skąd w prezydencie takie zacietrzewienie, opór przeciwko wszystkiemu, co proponujemy. Bardzo nad tym ubolewam – komentuje senator Grzegorz Bierecki, inicjator upamiętnienia wybitnego krytyka.

czytaj więcej

 
Mieszkanka Białej Podlaskiej o programie Mieszkanie Plus: Żaden bank by mi nie dał kredytu, bo mam za mały dochód. Jestem szczęśliwa, że mogę mieszkać na swoim
Biała Podlaska

Mieszkanka Białej Podlaskiej o programie Mieszkanie Plus: Żaden bank by mi nie dał kredytu, bo mam za mały dochód. Jestem szczęśliwa, że mogę mieszkać na swoim (Wydarzenia) 20.09.2019 autor: PF

Biała Podlaska jest prekursorem programu Mieszkanie Plus. To właśnie w naszym mieście, dzięki inicjatywie senatora Grzegorza Biereckiego i ówczesnego prezydenta Dariusza Stefaniuka, powstały pierwsze mieszkania z rządowego programu wybudowane przez PFR Nieruchomości. Opozycja wciąż rzuca kłody pod nogi, ale mieszkańcy nie kryją radości, że mają swoje mieszkania. 

czytaj więcej

 
Powrót wojska do Białej Podlaskiej to wielki sukces PiS
Biała Podlaska

Powrót wojska do Białej Podlaskiej to wielki sukces PiS (Rozrywka i zdrowie) 19.09.2019

W niedzielę, 22 września br. w Białej Podlaskiej odbędzie się piknik wojskowy „Wojsko Polskie wraca do Białej Podlaskiej”. Zaprezentowany zostanie tam m.in. najnowocześniejszy sprzęt wojskowy i wyposażenie indywidualne żołnierzy. Powrót polskich żołnierzy do naszego miasta nie byłby możliwy gdyby nie osobiste zaangażowanie senatora Grzegorza Biereckiego i prezydenta Dariusza Stefaniuka. 

czytaj więcej