Tygodnik Podlaski nr 177 (346)

Tygodnik Podlaski nr 177 (346)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Podlasie gromadzi kolejne punkty 15.09.2016

Podlasie gromadzi kolejne punkty

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska odniosły pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując na wyjeździe Olimpię Szczecin 2:1.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska odniosły pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując na wyjeździe Olimpię Szczecin 2:1. Teraz przed paniami dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach.

Nasi trzecio- i czwartoligowcy w minionym tygodniu rozegrali dwie kolejki spotkań. Orlęta Radzyń Podlaski w środę wygrały z Podhalem 2:0, a w sobotę w Świdniku zremisowały z Avią 2:2. W niedzielę o godz. 16 radzynianie podejmą KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Podlasie Biała Podlaska w środku tygodnia pokonało Cosmos Nowotaniec na wyjeździe 1:0, by w sobotę zremisować u siebie z Motorem Lublin 0:0.

W niedzielę o godz. 16 zagrają w Daleszycach z tamtejszym Spartakusem. W IV lidze Lutnia Piszczac w środę skompromitowała się w Werbkowicach, ulegając Kryształowi 0:6. W niedzielę zrehabilitowała się połowicznie, remisując u siebie z beniaminkiem Kłosem Chełm 1:1.

Jeszcze gorzej wypadł nasz drugi przedstawiciel w tej lidze - LKS Milanów. Uległ 0:4 na wyjeździe Lubliniance i u siebie 1:4 Kryształowi. W najbliższą sobotę o godz. 17 Lutnia zagra na wyjeździe z rezerwami Górnika Łęczna.

W niedzielę Milanów uda się do Chełma, by o godzinie 16 zmierzyć się z Kłosem. Juniorzy AP TOP-54 Biała Podlaska występujący w Centralnej Lidze Juniorów przegrali w Rzeszowie z tamtejszą Resovią 1:2. W niedzielę o godz. 12 podejmą lubelski Motor.

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.