Tygodnik Podlaski nr 212 (362)

Tygodnik Podlaski nr 212 (362)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Pierwsze sparingi 1.02.2018

Panie z AZS PSW swój pierwszy sparing rozegrają dopiero 5 lutego. Na razie mocno trenują, by dobrze przygotować się do wiosennych zmagań. Cicho jest o zmianach kadrowych. Być może to zasłona dymna, albo istotnie AZS nie będzie się ani wzmacniał, ani osłabiał.

Pierwsze gry kontrolne rozegrali nasi trzecioligowcy. Orlęta Radzyń Podlaski przegrały w Siedlcach z Pogonią 0:1. Na boisku zobaczyliśmy nowych zawodników w składzie ekipy z Radzynia: Jakuba Kaganka (JKS Jarosław), Kacpra Dudusia, Przemysława Ponurka (Górnik II Łęczna), Jurija Perina (Łada 1945 Biłgoraj), Adriana Dudkowskiego (Wisła Puławy) oraz Patryka Roga (Izolator Boguchwała). Kontrakt z klubem rozwiązał Szymon Wiejak i wyjechał szukać klubu w Szwecji.

Podlasie Biała Podlaska w gęstym padającym śniegu zremisowało z trzecioligowym Turem Bielsk Podlaski 1:1. W składzie zobaczyliśmy wielu no- wych zawodników. Część z nich w Białej jednak nie zagra. Gruzin George Tigishvili (Dinamo Tibilisi) nie znalazł wspólnego języka z trenerem dosłownie i w przenośni. Ma duże zaległości w przygotowaniu fizycznym i zna tylko swój ojczysty język, co stwarzało ogromne problemy komunikacyjne. Michał Jaczewski (FSV Einheit Ueckermünde) wrócił do Polski po grze w niższych ligach niemieckich. Jednak trener Miłosz Storto nie wyraził chęci skorzystania z usług tego zawodnika, podobnie jak bramkarza Tomasza Pawlikowskiego (Unia Sędziszów Małopolski). Duże szanse na pozostanie w Białej ma innych golkiper – Maciej Wrzosek (Górnik Łęczna). Damian Iwańczuk rozważa grę w Podlasiu lub w Hetmanie Zamość. 

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.