Tygodnik Podlaski nr 155 (323)

Pobierz PDF Archiwum PDF

Panie bez punktów, Orlęta wciąż liderem, pierwsza wygrana Podlasia 31.08.2017

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska były bliskie zdobycia pierwszego punktu w tym sezonie. Niestety, już po nominalnym czasie gry do własnej bramki trafiła Kinga Niedbała i trzy punkty pojechały do Krakowa. W najbliższą sobotę o godz. 11 rywalem białczanek będzie w Żywcu miejscowy Mitech.

Nie zwalniają tempa piłkarze Orląt Radzyń Podlaski, zwyciężając u siebie MKS Trzebinia/Siersza. Nie był to jednak spacerek: goście choć nie wykorzystali rzutu prowadzili do przerwy 1:0. W drugiej połowie na boisku zameldował się Karol Kalita i odmienił losy meczu. W sobotę Orlęta jada do Oświęcimia,  gdzie o godz. 11 zmierzą się z Sołą. Pierwszą wygraną w tym sezonie zanotowało Podlasie Biała Podlaska, pokonując przed własną publicznością 1 : 0 Karpaty Krosno. W sobotę o godz. 16 Podlasie zagra w Tarnowie z Unią.