Tygodnik Podlaski nr 177 (346)

Tygodnik Podlaski nr 177 (346)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Jeszcze świętują 10.01.2017

Jeszcze świętują

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska do treningów wracają 9 stycznia pod wodzą dotychczasowego trenera Roberta Różańskiego.

Z Białą może pożegnać się Justyna Milewska. Planowane są także wzmocnienia. Na razie jednak władze klubu nie chcą komentować tej sprawy. Więcej dowiemy się w lutym, kiedy zostanie otwarte okienko transferowe.

Podlasie Biała Podlaska wznawia treningi 10 stycznia. Ostatecznie w klubie zostaje Michał Krukowski, który wcześniej zapowiadał koniec kariery. Podlasie zainteresowane jest Maciejem Wojczukiem, wychowankiem TOP-54 Biała Podlaska ostatnio grającym w Pogoni Siedlce. Duże ochotę na zatrudnienie Rafała Kursy wyraża Stal Rzeszów.

– Planujemy krótki obóz. Mam nadzieję, że uda nam się go zorganizować. Co do transferów, to należymy do klubów, w których takie decyzje zapadają w ostatniej chwili – informuje trener Miłosz Storto.

W Radzyniu Podlaskim piłkarze do treningów wrócą dzień wcześniej niż w Białej. Bardzo poważnej kontuzji uległ Witalij Melnyczuk i raczej wiosnę nie zagra.

– Cały czas szukamy wzmocnień, na razie to głównie rozmowy. Za tydzień będziemy wiedzieć więcej – powiedział trener Damian Panek.

W Piszczacu klub nie otrzymał ponoć dotacji na poziomie przez siebie zakładanym. W najbliższych tygodniach zapadną decyzje co dalej. Miejmy nadzieję, że Lutnia będzie kontynuować grę w rozgrywkach IV ligi.

Przerwa świąteczno-zimowa trwa także w Milanowie. Nowy trener Zbigniew Smoliński szuka wzmocnień. Będzie to jednak dwóch, najwyżej trzech zawodników, gdyż celem jest budowanie ekipy na przyszłość.

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.