Tygodnik Podlaski nr 185 (354)

Tygodnik Podlaski nr 185 (354)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Biała biega rodzinnie 19.06.2017 autor: RED. (fot. Andrzej Jędryczkowski)

Biała biega rodzinnie

Ponad 850 osób zapisało się do rywalizacji w konkurencjach VI Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega.

Pięciokilometrowy wyścig na rolkach wygrał Michał Radek (Legia Warszawa), drugi na mecie był Emil Żak z Białej Podlaskiej (Amazing Life Sport and Travel). Najszybszą rolkarką była Anna Gawraczyńska (WTŁ Stegny), a tuż za nią na metę wjechała Edyta Buczyńska z Białej Podlaskiej.

Konkurencję Nordic Walking na dystansie 5 km zdominował Piotr Wetoszka (TKKF Krzna Biała Podlaska). Najszybsząkobietą okazała się zaś Katarzyna Jendruchniewicz (Fundacja W Te Pędy Międzyrzec Podlaski).

Bieg na 5 km wygrał Łukasz Świesiulski (Victus Rębków). Najszybszym biegaczem z naszego regionu był Marek Jaroszuk z Łomaz, a pierwszą kobietą na mecie – siódma ogółem Beata Lupa (Olimp LO Łapy), a ósmą Mariola Stasiewicz (AZS PSW/Żak Biała Podlaska).
W głównym biegu na 10 km zwyciężył Damian Walczak (Duklanowski Team/ Stay Alive Zabezpieczenia Medyczne). Najszybszym zawodnikiem z naszego regionu był trzeci ogółem pochodzący z Grabanowa Jakub Piech (AZS UJ Kraków). Pierwszą kobietą była Białorusinka Alena Szumik, najszybszą Podlasianką – 59 na mecie Grażyna Głowacka z Rossosza.

Przemysław Dąbrowski(Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Domalewski w Mińsku Mazowieckim/Decathlon) wygrał bieg na 15 kilometrów. Najszybszą reprezentantką naszego regionu była Katarzyna Pajdosz (Biała Biega), 20. ogółem, a druga wśród kobiet. Najszybszym mężczyzną z naszego regionu był Krzysztof Majewski (Biała Biega), który ukończył dystans na 22 miejscu.

Po raz kolejny okazało się, że można z powodzeniem organizować w Białej Podlaskiej duże imprezy.

powrót

Dodaj komentarz 
Zawiadom mnie o nowych komentarzach
 
 
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.