Tygodnik Podlaski nr 203 (372)

Tygodnik Podlaski nr 203 (372)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Sport 

AZS AWF NA FALI
PIŁKA RĘCZNA

AZS AWF NA FALI 12.10.2018

Piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska pokonali po dramatycznej końcówce we własnej hali KSSPR Końskie 28:27. W sobotę o godz. 28 w hali AZS-u pojawi się Legionovia Legionowo.

czytaj więcej

 
WIELKI SUKCES BIALSKIEJ UCZELNI
BIAŁA PODLASKA

WIELKI SUKCES BIALSKIEJ UCZELNI 28.09.2018

Wiele bardzo pochlebnych ocen zebrała bialska Akademia Wychowania Fizycznego za organizację Akademickich Mistrzostw Świata w podnoszeniu ciężarów. Już po inauguracji zawodów światowe agencje prasowe pisały, że „...pierwszy medal w mistrzostwach zdobyli organizatorzy za ceremonię otwarcia”.

czytaj więcej

 
REMIS ORLĄT, KOLEJNA PORAŻKA PODLASIA
PIŁKA NOŻNA

REMIS ORLĄT, KOLEJNA PORAŻKA PODLASIA 7.09.2018

We wtorek trener Podlasia Tomasz Złomańczuk oddał się do dyspozycji zarządu klubu. Dymisja została przyjęta, w najbliższym spotkaniu zespół poprowadzi asystent dotychczasowego trenera - Przemysław Sałański.

czytaj więcej

 
RUSZA EKSTRALIGA PAŃ
PIŁKA NOŻNA

RUSZA EKSTRALIGA PAŃ 3.08.2018

Letnia przerwa rozgrywkach jest bardzo krótka. Nasze ekipy ledwie rozpoczęły przygotowania, a już muszą grać pierwsze mecze ligowe.

czytaj więcej

 
GALA PIŁKARSKA
PIŁKA NOŻNA

GALA PIŁKARSKA 9.07.2018

Na stadionie MOSiR-u w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się IX Letnia Gala Piłkarska Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

czytaj więcej

 
PLAN MINIMUM WYKONANY
PIŁKA NOŻNA

PLAN MINIMUM WYKONANY 29.06.2018

W minionym sezonie w grupie IV III ligi występowały dwie nasze ekipy Orlęta Radzyń Podlaski i Podlasie Biała Podlaska. Obie utrzymały się w lidze, co należy uznać za wykonaniu planu minimum.

czytaj więcej

 
NA RZECZ AKTYWIZACJI DZIECI I MŁODZIEŻY
POŁUDNIOWE PODLASIE

NA RZECZ AKTYWIZACJI DZIECI I MŁODZIEŻY 22.06.2018

Znamy wyniki tegorocznej edycji Programu „Klub", zainicjowanego w 2016 r. przez ministra sportu i turystyki Witolda Bańkę. Wśród 3609 polskich klubów zajmujących się szkoleniem dzieci i młodzieży, które otrzymają wsparcie, jest 14 z naszego regionu.

czytaj więcej

 
JEST PROGRES
PIŁKA RĘCZNA

JEST PROGRES 15.06.2018

W minionym sezonie piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska zajęli drugie miejsce w I lidze grupie B i bez wątpienia do bardzo dobry wynik.

czytaj więcej