Piłka nożna

CZAS PRZYGOTOWAŃ 15.01.2018

Orlęta Radzyń Podlaski wznawiają treningi 10 stycznia. Siedem dni później rozegrają sparing z Pogonią Siedlce.

Za nami rok 2017. Jaki był dla sportu na południowym Podlasiu? Nie musimy zalewać się łzami z braku sukcesów, ale nie jest ich z kolei tak wiele, by się zachwycać; było umiarkowanie, ale na szczęście - optymistycznie.

Cenny punkt z Krakowa przywiozły piłkarki AZS PSW Biała Podlaska. Remis wywalczyły rzutem na taśmę zdobywając bramkę z rzutu karnego w 85 min. spotkania.

Zawodniczki AZS PSW choć do przerwy prowadziły z Medykiem Konin 2:1, ostatecznie uległy mistrzyniom Polski 2:5.

Nie doszło do skutku spotkanie ekstraligi kobiet pomiędzy AZS PSW Biała Podlaska a Sportową Czwórką Radom. Boisko przy ul. Sidorskiej z powodu obfitych opadów deszczu nie nadawało się do gry.

Bez porażki 19.10.2017 autor: RED.

Zawodniczki AZS PSW Biała Podlaska od pięciu kolejek są niepokonane w ekstralidze.

Orlęta tracą impet, remis Podlasia 27.09.2017 autor: RED. (fot. Piotr Frankowski)

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska miały przerwę w rozgrywkach ekstraligi, ze  względu na potyczki reprezentacji narodowej. W sobotę o godz. 12 akademiczki na własnym obiekcie zmierzą się z zespołem łódzkiego SMS-u. Rywalki –choć młodziutkie – będą na pewno bardzo trudnym rywalem.

Białej Podlaskiej mamy trzy drużyny, które przyciągają liczną widownie: grające w ekstralidze piłkarki AZS PSW, trzecioligowe Podlasie i pierwszoligowi piłkarze ręczni z AZS AWF. W najbliższą sobotę wszystkie trzy ekipy zagrają w Białej Podlaskiej. Prawdziwa gratka dla sympatyków sportu.