Tygodnik Podlaski nr 276 (445)

Tygodnik Podlaski nr 276 (445)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Rozrywka i zdrowie 

W otoczeniu łowców głów spędzili święta Bożego Narodzenia
Radzyń Podlaski

W otoczeniu łowców głów spędzili święta Bożego Narodzenia 18.12.2019 autor: Robert Mazurek

12 grudnia, Dorota Wójcikowska i Witold Palak – pierwsi Polacy, którzy objechali całe Indie dookoła na jednym motocyklu, byli gośćmi 30. edycji „Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami”. Tym razem obok opowieści i pokazu slajdów pt. „Wigilia wśród łowców głów” uczestnicy spotkania mogli obejrzeć wystawę zdjęć pt. „Motocyklem przez Indie”. Wydarzenie odbyło się w Galerii „Oranżeria” Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

czytaj więcej

 
Kolejny sukces Polaków. Polska firma podbija świat
Polska

Kolejny sukces Polaków. Polska firma podbija świat 22.11.2019

Polskie firmy od lat budują markę rzetelnych, godnych zaufania i uczciwych przedsiębiorców, ale też oferują usługi i produkty mogące śmiało konkurować z zagranicznymi wyrobami. Pewna rodzinna firma modowa z Trójmiasta śmiało podąża właśnie tą drogą powiększając swój zasięg o kolejne, zagraniczne rynki.

czytaj więcej

 
Bialski chór znowu z laurami!
BIAŁA PODLASKA

Bialski chór znowu z laurami! 5.11.2019

Kolejny sukces chóru parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej Schola Cantorum Misericordis Christi.

czytaj więcej

 
Powrót wojska do Białej Podlaskiej to wielki sukces PiS
Biała Podlaska

Powrót wojska do Białej Podlaskiej to wielki sukces PiS 19.09.2019

W niedzielę, 22 września br. w Białej Podlaskiej odbędzie się piknik wojskowy „Wojsko Polskie wraca do Białej Podlaskiej”. Zaprezentowany zostanie tam m.in. najnowocześniejszy sprzęt wojskowy i wyposażenie indywidualne żołnierzy. Powrót polskich żołnierzy do naszego miasta nie byłby możliwy gdyby nie osobiste zaangażowanie senatora Grzegorza Biereckiego i prezydenta Dariusza Stefaniuka. 

czytaj więcej

 
Festyn Integracyjny w Roskoszy
Południowe Podlasie

Festyn Integracyjny w Roskoszy 20.08.2019

Pokaz sztuk walki i zabawy sportowe to główne punkty Festynu Integracyjnego „Sprawni Poprzez Sport", organizowanego od lat przez Caritas Diecezji Siedleckiej Środowiskowy Dom Samopomocy z Białej Podlaskiej. Tegoroczna impreza, skierowana do osób z niepełnosprawnością, odbędzie się 12 września w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy 23 (woj. lubelskie). Weźmie w niej udział blisko 300 osób. Start godz. 10:00!


czytaj więcej

 
Ania Karwan, Katarzyna Groniec i Kuba Sienkiewicz wystąpią w Radzyniu!
Radzyń Podlaski

Ania Karwan, Katarzyna Groniec i Kuba Sienkiewicz wystąpią w Radzyniu! 1.08.2019

Zapraszamy na 24. Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską „Oranżeria 2019”. W tym roku Radzyński Ośrodek Kultury przygotował dla radzyniaków wielką muzyczną ucztę. Impreza odbędzie się od 30 sierpnia do 1 września.

czytaj więcej

 
Kawałek dobrego rocka w Radzyniu.
Radzyń Podlaski

Kawałek dobrego rocka w Radzyniu. 18.07.2019

W niedzielę 21 lipca Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Jacka Musiatowicza. Podczas niego wybrzmią piosenki znajdujące się na ostatniej płycie artysty pt. „Tak bym chciał”. Wydarzenie będzie stanowiło trzecią odsłonę „Letniej Sceny ROK”. Początek o godz. 16.00 na terenie trawiastym od strony północnej pałacu Potockich. Wstęp wolny.

czytaj więcej

 
Karmienie piersią w miejscach publicznych. Można, czy nie można?
Południowe Podlasie

Karmienie piersią w miejscach publicznych. Można, czy nie można? 13.06.2019

Karmienie piersią jest najbardziej naturalnym procesem żywieniowym niemowlęcia, a jednak wzbudza ogromne kontrowersje jeśli odbywa się ono w miejscach publicznych.

czytaj więcej