Tygodnik Podlaski nr 167 (336)

Tygodnik Podlaski nr 167 (336)
Pobierz PDF Archiwum PDF
 
 

Blogi 

Zarobki – temat drażliwy 25.07.2016 autor: Adam Świc

Informacje o planowanym wzroście uposażeń, m.in. prezydenta, premiera, posłów, wojewodów, ministrów i wyższych urzędników, wzbudziły oczywiście namiętne dyskusje i komentarze w stylu: to nie tak miało być, PiS co innego obiecywało w kampanii wyborczej... 

czytaj więcej

Zarobki – temat drażliwy
 

Europejskie banki groźniejsze niż Brexit 22.07.2016 autor: Janusz Szewczak

Kryzysowy, bankowy zegar w wielu systemach bankowych Europy tyka coraz głośniej. Eksplozja hiszpańskich czy włoskich złych długów bankowych może skuteczniej wysadzić w powietrze całą UE niż demokratyczny głos Brytyjczyków.

czytaj więcej

Europejskie banki groźniejsze niż Brexit
 

Nikt mi nie wmówi 1.07.2016 autor: Adam Świc

BREXIT w wymiarze ekonomicznym przez pewien czas nie będzie korzystny ani dla Unii, ani dla Polski, ale jest jeszcze inny wymiar tego wydarzenia. 

czytaj więcej

Nikt mi nie wmówi
 

Tu jest Polska! 7.06.2016 autor: Adam Świc

Majestat Rzeczpospolitej uosobiony przez Pana Prezydenta zawitał do Radzynia. Nigdy w historii mojego miasta nie gościła u nas oficjalnie Głowa Państwa. Do minionego wtorku.

czytaj więcej

Tu jest Polska!
 

Pech totalnej opozycji 24.05.2016 autor: Janusz Szewczak

W postępowych i zakodowanych mediach szok i niedowierzanie, bo marzenia szkodników i zwykłych sprzedawczyków się nie sprawdziły. Miała być 13 maja masakra piłą mechaniczną nowego polskiego rządu, a wyszedł jedynie lekki zefi rek. 

czytaj więcej

Pech totalnej opozycji